Prawda Tych Świąt jest bardzo prosta: Bóg zdecydował się być najbardziej ludzki jak to tylko możliwe, On staje się człowiekiem, jest ze mną i Tobą, to nawet Jego imię – Emannuel. Jego Bycie z nami i przy nas jest przed jakimkolwiek naszym ludzkim działaniem, wyprzedza wszelką aktywność z naszej strony, wszelkie dzieła, myśli  i akty, nawet te religijne . Ta prosta wiadomość jest dla każdego!  niestety jest wiele przyczyn  na zewnątrz i wewnątrz nas (emocje, wydarzenia, historie z życia, wierzenia, sytuacje, słowa, braki, stereotypy,…), które utrudniają nam przyjąć ten fakt takim jakim on po prostu jest!

Bracia i Siostry, nasi przyjaciele i nie przyjaciele życzymy wam wszystkim tego żeby się udało przebić przez te przeszkody do esencji, do źródła do pełnej pokoju odpoczynku, wolności i życia relacji z bardzo Żywym Bogiem, doświadczenia Jego obecności.

W najbliższą Niedziele 27 grudnia zapraszamy na Urodzinowe Uwielbienie ( otwarteuwielbienie.pl) o godzinie 19.00 tego roku zapraszamy każdego do naszej salki Ducha Świętego. Będziemy śpiewać i grać kolędy i pieśni bożonarodzeniowe potem będziemy świętować.

Zapraszamy też do odsłuchania adwentowego kazania księdza Tadka o tym jak ludzki jest Bóg!

A tutaj są wpisy z poprzednich lat dotyczące Bożego Narodzenia