Od kilku lat mamy marzenie by po środku naszego miasta stanąć razem i oddać Bogu Chwałę i de facto nic więcej. Chcemy by Boże Królestwo wyszło z budynków i by objawiało się miejscu jakim jest Park – plac naszeo miasta.

Nazywamy to wydarzenie Wielkanocny Koncert Uwielbienia, mówimy koncert by skomunikować się ze światem zewnętrznym odpowienim językiem, ale na myśli mamy Bożą Chwałę a nie jakiś tam występ.

Dlatego zapraszamy was do tego byśmy razem tam Boga uwielbiali, forma jest niceco nowa inna niż ta którą przeżywamy w Kościele czy w naszych Salkach . Nasza wspólna modlitwa, posługującej diakonii i każdego kto tam będzie nie zależnie w jaki sposób się to wyrazi, chociażby życzliwością i uśmiechem będzie tam naszą wspólną służbą, świadectwem i znakiem, że Bóg jest BARDZO DOBRY!. Ufamy, że tam gdzie jest Bóg wywyżony, tam też się objawia i dotyka serc, w sposób sobie wiadomy. Ufamy również że może to być dla nas z różnych środowisk wielka radość być razem.

Po prostu prosimy was przyjdźcie Niedziela 29 kwietnia 14.30 Park Miejski-Nowy Targ. Prosimy módlcie się za to wydarzenie, od pogody, poprzez technikę, organizację, atmosfere po naszą wszystkich wielką otwartość i radość. Robimy wszystko by jak najlepiej przygotowac to wydarzenie. Przekażcie tę informację komu tylko możliwę.
tutaj znajdziecie historyczne relacje z tego wydarzenia http://orszakbaranka.pl/tag/wielkanocny-koncert-uwielbienia/

Więcej informacji oraz fotografi z poprzednich lat znajdziecie na stronie inicjatywy otwarteuwielbienie.pl