Nastało kalendarzowe lato, czyli wyjazdy, urlopy, wycieczki, wakacje. Te dwa miesiące to bardzo często czas, kiedy dajemy Bogu większy dostęp,  do naszego serca i umysłu, wtedy On sam wchodzi do nas przez światło natchnienia, nowe przestrzenie, przełomy, pociechę i moc.

Tego lata jak co roku szczególnie zapraszamy każdego to wyjazdu na letnie sesje Szkoły Życia.

W okresie lenim będziemy nadal spotykać się razem w każdą Niedzielę o 19.00 w Salce Ducha Świętego, po to by razem modlić się, rozmawiać i dzielić tym wrażeniami z naszych wakacyjnych doświadczeń. Nie będzie wyznaczonych prowadzących ani naczających na tych spotkaniach, będą miały bardziej spontaniczną formę.

Nie rezygnujemy również z grupek dzielenia. Poczas lata w każdy Czwartek o 19.00 w Salce(lub okolicach) będzie jedna wspólna grupka dla wszystkich tych, którzy są na miejscu. Zbieramy się i słuchamy tego co mówi do nas Bóg, dzielimy się i modlimy za siebie nawzajem ( zgodnie z przyjętym porządkiem).

Wiemy, że nie możemy gardzić letnimi spotkaniami przez to że mają inną formę , każdy kto jest na miejscu niech przyjdzie. Z doświadczenia wiemy, że Bóg wielokrotnie bardzo nam błogosławił przez spotkania trybu letniego.

Duch i Oblubienica mówi PRZYJDŹ