Ap 14,1-5

Potem ujrzałem: A oto Baranek stojący na górze Syjon, a z Nim sto czterdzieści cztery tysiące, mające imię Jego i imię Jego Ojca wypisane na czołach. I usłyszałem z nieba głos jakby głos mnogich wód i jakby głos wielkiego gromu. A głos, który usłyszałem, [brzmiał] jak gdyby harfiarze uderzali w swe harfy. I śpiewają jakby pieśń nową przed tronem i przed czterema Zwierzętami, i przed Starcami: a nikt tej pieśni nie mógł się nauczyć prócz stu czterdziestu czterech tysięcy* – wykupionych z ziemi. To ci, którzy z kobietami się nie splamili: bo są dziewicami*; ci, którzy Barankowi towarzyszą, dokądkolwiek idzie; ci spośród ludzi zostali wykupieni na pierwociny dla Boga i dla Baranka, a w ustach ich kłamstwa nie znaleziono: są nienaganni.

Nasza Wspólnota

Spotkania

Spotkania wspólnotowe odbywają się w każdą niedzielę (chyba, że coś wypadnie 😉 ) o godz. 19:00 w „Salce Ducha Świętego” obok plebanii przy kościele p.w. św. Katarzyny

Alpha

Raz w roku organizujemy Kurs Alpha.
To cykl 10 spotkań na których poruszane są zagadnienia związane z wiarą. W tym roku zaczynamy 12 września – Zapraszamy !

Fire19

Otwarte Uwielbienie

Zapraszamy w każdą ostatnią niedzielę miesiąca na Otwarte Uwielbienie, gdzie przy wspólnie śpiewanych pieśniach Uwielbiamy  Pana i chwalimy Jego Imię.